Kasetony reklamowe mogą być idealnym rozwiązaniem dla twojej firmy. To reklama świetlna zauważalna, stosunkowo tania i bardzo efektywna. Odbiorcy trafiają na nią o każdej porze dnia i nocy.

Kasetony dibondowe

Nietypowa nazwa pochodzi od dibondu, czyli rodzaju płyt kompozytowych popularnych przy reklamie. Szczególnie cenione są w połączeniu z literami przestrzennymi – taki mariaż pozwala osiągnąć atrakcyjny efekt. Inną zaletą kasetonów dibondowych jest ich waga. Są lekkie, a dzięki aluminium, z którego są zbudowane mogą być w łatwy sposób poddawane obróbce. Dlatego idealnie pasują do tworzenia fantazyjnych kształtów i zagięć.

Kasetony winylowe

To trwałe rozwiązania, które sprawdzą się w sytuacji narażenia na uderzenia i potłuczenia. Ale kaseton winylowy jest odporny nie tylko na uszkodzenia mechaniczne. Dobrze znosi tez działanie pleśni i grzybów. To sprawia, że nie wymaga częstej konserwacji, a to z kolei wpływa na jego ergonomikę i realne oszczędności. Kasetony winylowe przyjmują różne formy. Mogą to być szyldy nad wejściem do sklepów lub wielkoformatowe tablice reklamowe.

Kasetony świetlne

Efektowne i przyciągające uwagę. Do ich podświetlenia najczęściej stosowane są diody LED. Takie rozwiązanie pozwala rozprowadzić światło po całej powierzchni kasetonu. Ten rodzaj reklamy służy przede wszystkim do montażu bezpośrednio do ściany lub do stojaków przenośnych. Taka reklama świetlna pozwala na ozdobienie witryn sklepów, które dzięki temu są z daleka zauważalne. W przypadku konieczności zmiany grafiki wewnątrz kasetonu (np. zmiana nazwy firmy czy rodzaju działalności), urządzenia posiadają specjalne wypustki, które pozwalają na wysunięcie grafiki.

Wybierz idealny kaseton dla siebie

Oferta kasetonów na rynku jest szeroka. Dlatego decydując się na zakup, warto dokładnie przyjrzeć się proponowanym możliwościom i wybrać format, który najpełniej będzie spełniać nasze oczekiwania. Wówczas nasza reklama świetlna zostanie zauważona przez wielu odbiorców.

Jakie są rodzaje kasetonów reklamowych?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *